• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yenialternatifgazetesi
www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM


www.ahmetcansever.com

SON HABERLER     SON HABERLER    SON HABERLER      SON HABERLER   SON HABERLER SON HABERLER

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.65167.6823
Euro8.95278.9886
Hava Durumu

CHP'Lİ VEKİL CEYHAN TİCARET BORSASI'NI ZİYARET ETTİ

CHP Antalya Milletvekili Aydın ÖZER ve Beraberindeki heyet Ceyhan Ticaret Borsası'nı ziyaret Etti.

CHP'Lİ VEKİL CEYHAN TİCARET BORSASI'NI ZİYARET ETTİ

CHP Antalya Milletvekili Aydın ÖZER ve Beraberindeki heyet Ceyhan Ticaret Borsası'nı ziyaret Etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Aydın Özer, Chp Adana İl Başkan Yarımcısı Şeniz Yüzgeçcier, Chp İlçe Başkanı Ayhan Bitirgeç, Chp Ceyhan Gençlik Kolları Başkanı Ceren Tekbaş ve Ceyhan Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Mehmet İnce Korkmaz ve Cumhuriyet Halk Partisi Ceyhan Teşkilatı üyeleri Ceyhan Ticaret Borsasını ziyaret etti.

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar, Meclis Başkanı Ali Cem Sandıkçı, Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Ferruh Arslan, Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Sekreter Yeliz Aydar ve  üyeler hizmet binasında bir araya geldiler.

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetimine Teşekkür Ederim

Ziyarette konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Aydın Özer, "Partim ve Şahsım olarak Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımıza, Meclis Başkanımıza ve Yönetim Kurulu üyelerine sıcak ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Ceyhan İlçemize Yakışır Modern Borsa Kompleksi

Gerçekleşen ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar, Meclis Başkanı Ali Cem Sandıkçı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Aydın Özer ile ‘‘Kurulmasını Planladıkları, Bölgemize, Ülkemize, Tarıma ve Ekonomiye Can verecek, Yeni Borsa Hizmet Binası hakkında bilgi paylaştılar.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar, Burada Ceyhan’a ve Üyelerine layık Modern Borsacılık faaliyetlerine yakışır bir borsa Kompleksi’ni kuracaklarını ifade etti. Ziyaretin devamında Ceyhan İlçesinin Tarım ve Ekonomik durumu, Sorunları ve Çözüm önerileri ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulundular
406 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
GAZETEMİZ
NÖBETÇİ ECZANELER
FİKSTÜR
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret17499