• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yenialternatifgazetesi
www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM


www.ahmetcansever.com

SON HABERLER     SON HABERLER    SON HABERLER      SON HABERLER   SON HABERLER SON HABERLER

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.65167.6823
Euro8.95278.9886
Hava Durumu

KENT KONSEYİ'NDEN MEYDAN TEŞEKKÜRÜ

Adana Kent Konseyi Yürütme Kurulu'nun dile getirdiği kent meydanı önerisi, Büyükşehir Belediyesi tarafından kabul edildi.

KENT KONSEYİ'NDEN MEYDAN TEŞEKKÜRÜ

 

Adana Kent Konseyi Yürütme Kurulu'nun dile getirdiği kent meydanı önerisi, Büyükşehir Belediyesi tarafından kabul edildi.

Adana Kent Konseyi Başkanı Ömer Güner Sazak konuyla ilgili yayınladığı mesajda "Adana Kent Konseyi olarak; Adana’nın tarihi, kültürü ve sosyal yaşantısına atıflar yapan, uygulanabilir, çağdaş ve geleceği anlatan nitelikleri içeren bir meydan projesine ihtiyaç duyulduğunu bir süre önce belirtmiştik. Önerimizin Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından dikkate alınması ve görüşülmesi sonucunda, Şubat ayı Olağan Meclis Toplantısı üçüncü oturumunda kente yeni bir meydan kazandırılmasına karar verilmiştir." diye konuştu.

Mesajında projenin detaylarına da yer veren Ömer Güner Sazak, "Söz konusu proje, Meryem Abdurrahim Gizerler Ortaokulu'nun yıkılarak yerine iki okul yapılması ve yıkılan yerin meydana dönüştürülmesi şeklinde gerçekleşecektir. İnanıyoruz ki bu meydan; Adana halkının sosyal ve kültürel aktivitelerini zenginleştirecek, kentin mekansal ve görsel kalitesini arttıracak, Adana'da bir çekim merkezi oluşturacaktır." ifadelerini kullandı.

Başkan Sazak, Adana Kent Konseyi'nin kamu kurumları, sivil toplum ve halk arasında bir köprü görevi gördüğünü hatırlatarak; "Çalışmalarımıza her zaman destek veren Başkanımız Hüseyin Sözlü'ye teşekkür ederiz" dedi.

273 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
GAZETEMİZ
NÖBETÇİ ECZANELER
FİKSTÜR
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret17500