• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yenialternatifgazetesi
www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM


www.ahmetcansever.com

SON HABERLER     SON HABERLER    SON HABERLER      SON HABERLER   SON HABERLER SON HABERLER

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.928518.0003
Euro18.311018.3843
Hava Durumu

Ceyhan’ın Melekleri yardım dağıtmaya devam ediyor

21/04/2021

Adana’nın Ceyhan ilçesinde bulunan hayırseverler, önce sosyal medya da bir araya gelerek ihtiyaç fazlası olanlarla ihtiyaç sahiplerini buluşturarak sevgi ve hayır zinciri oluşturdular. Halen de sosyal medya da devam etmekte olan Hayırseverler dernekl

Ceyhan’ın Melekleri yardım dağıtmaya devam ediyor

Adana’nın Ceyhan ilçesinde bulunan hayırseverler, önce sosyal medya da bir araya gelerek ihtiyaç fazlası olanlarla ihtiyaç sahiplerini buluşturarak sevgi ve hayır zinciri oluşturdular. Halen de sosyal medya da devam etmekte olan Hayırseverler dernekleşerek ‘Ceyhan Sorun/Öneri ve Yardımlaşma Derneği’ni Yahya Mamuk öncülüğün de kurarak faaliyetlerini genişlettiler.

Kurucu Başkan Yahya Mamuk;’’ Derneğimiz şeffaf, bir dernek olup yaptığımız yardımlar gerek yazılı olarak, gerekse youtube kanalımızla yayın yaparak insanlara yardımları direk kendimiz ulaştırmaktayız. Gönül dostlarımızın ve halkın desteği ile yardım ederek, insanların bir lokma ekmek ve bir sıcak çay içmesini sağlayarak daha mutlu insan, daha mutlu Ceyhan için çaba harcıyoruz.’’ Dedi.

Ceyhan Sorun/Öneri ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Nilüfer Kurttaş sözlerine şöyle başladı;''Derneğimizin amacı insanlara sadece erzak vermek değil, tek bir ihtiyacı olan insan kalmayana kadar çalışmaktır.  Çalışanlarımızın geneli bayanlardan oluşmaktadır. Günlük ekmek dağıtımı ayrıca kuru gıda, giyecek, mobilya, mutfak eşyası yardımlarında bulunuyoruz. Haftanın 7 günü̈ acık dükkânımız. Sabah 09;00 akşam 18;00 arası çalışıyoruz. Beleş̧ al, bedava sat adı altında dükkânımız faaliyette. Bizim görünmeyen sessiz kahramanlarımız Ceyhanlı olup da tüm dünya ülkelerinden bizi takip edip, destek veren tüm yardımseverlerimize derneğimiz adına Şükranlarımı sunarım.''dedi.

Ceyhan Sorun Öneri ve Yardımlaşma Derneği üyesi Yunus Ali Kahraman da dilinden yüreğinden geçen cümlelerini söyledi:''Ceyhan’daki mazlumun sesi, gözyaşını silen el olarak görüyoruz, kiminin eşyası, kimin gıdası, kiminin ise kıyafeti oluyoruz ve bundan fazlasıyla mutluyuz tüm takipçilerimize teşekkür ediyoruz.'' dedi.

Ceyhan Sorun/Öneri ve Yardımlaşma Derneği

Kurucu Başkanı; Yahya Mamuk

Dernek Başkanı; Nilüfer Kurttaş̧

Başkan Yardımcı; Meral Yılmaz

Sekreter; Mülkiye Samat

Sayman; Kadir Yılmaz

Üye; Yunus Ali Kahraman

Beleş Al Bedava Sat Mağazası

Adres; Hürriyet Mahallesi Fevzi Çakmak Bulvarı No: 6 (Hal Kavşağı)

Ceyhan-Adana

Yardımlarınız için ulaşabileceğiniz Telefon; 0533 651 81 77

181 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
GAZETEMİZ
NÖBETÇİ ECZANELER
FİKSTÜR
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret37844