English French German Italian Japanese Chinese Russian Spanish
Üye Girişi
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Son Makaleler
Muzaffer Açıkıkar
ÜLKENİN TÜM BELEDİYE BAŞKANLARI KENTLEŞME YÖNÜNDEN ESKİŞEHİRİ ÖRNEK ALMALIDIR ÜLKENİN TÜM BELEDİYE BAŞKANLARI KENTLEŞME YÖNÜNDEN ESKİŞEHİRİ ÖRNEK ALMALIDIR… Geçen haftadan devam… Sevgili Ceyha Devamı..
Muzaffer Açıkıkar
Gittim Gördüm Yazıyorum… BOZKIRIN İÇERİSİNDEN YÜKSELEN MEDENİYET “ ESKİŞEHİR” Gittim Gördüm Yazıyorum… BOZKIRIN İÇERİSİNDEN YÜKSELEN MEDENİYET “ ESKİŞEHİR” Bozkır; toprağa tarıma elverişsiz suyu olmayan yeşil alan Devamı..
Admin
PAYLAŞMAK GÜZELDİR

PAYLAŞMAK GÜZELDİR

Ramazan ayının gelmesi ile beraber sıcak havalarda iyiden iyiye bastırdı. Bu uzun günlerde i Devamı..

Facebook
Haber Bülteni
Ad Soyad :
E-Mail :
KOBEL ÖZEL ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİNDEN CEYTED’E JEST
Perşembe, 28 Kasım 2013
KOBEL ÖZEL ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİNDEN CEYTED’E JEST

               2 yıldan buyana Ceyhan’da hemşirelik  Acil Tıp Teknisyeni (ATT) yetiştirmek üzere kurulup faaliyet gösteren Özel Kobel Anadolu Meslek Lisesi sosyal faaliyetler ile birlikte yaptıkları hizmet yarışıyla da isminden sıkça söz ettiriyor. Kolej bu yılda CEYTED (Ceyhan Tut Elimi Derneği) nin 2 öğrencisine %90 eksik fiyat uygulayarak 10.000 tl’lik kayıt ücretini 7.000 tl’sini almayarak bünyesine aldı. CEYTED öğrencisi Nuriye Bendegül ULUSOY ile Nurdan SARIGÖL, CEYTED başkanı Serpil KARAKUŞ ile yönetim kurulu üyeleri hanımların da bulunduğu bir ortamda Kobel’e ilk adımı atmış oldular. 

            Kurucu müdürlüğünü eğitmen Güldane GÖVEL’in yaptığı okulda Adil VAHAPOĞLU okul müdürlüğünü üstlenirken 11 öğretmen de görev üstlenmiş. Kobel Anadolu sağlık Meslek Lisesinde şuanda 120 öğrenci eğitim görüyor. Bu öğrenciler 4 yıl süren eğitim sonunda hemşire ve ATT olarak yetiştiriliyor. Bu okul ve benzeri okullarda eğitimini tamamlayan öğrencilere kolaylık tanınarak işe girmeleri sağlanıyor. 

Etiketler: ceyhan, kobel, okul, özel, yardım, öksüz, yetim, serpil, karakuş, ceyted, alternatif
Yorumlar
Yorum Yazın
İsim:
E-Mail:
Web site / Blog:
Mesajınız:
45 + 8 =