• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yenialternatifgazetesi
www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM


www.ahmetcansever.com

SON HABERLER     SON HABERLER    SON HABERLER      SON HABERLER   SON HABERLER SON HABERLER

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar23.415023.5088
Euro25.214625.3156
Hava Durumu

Meclis Üyesi Zafer Koç CHP’li Belediyeleri Topa Tuttu

28/04/2021

Adana Büyükşehir Meclis Üyesi ve AK Parti Ceyhan Belediyesi Meclis Grup Başkanvekili Zafer Koç, CHP’li Ceyhan ve Adana Büyükşehir Belediyesini topa tuttu.

Meclis Üyesi Zafer Koç CHP’li Belediyeleri Topa Tuttu

 

Adana Büyükşehir Meclis Üyesi ve AK Parti Ceyhan Belediyesi Meclis Grup Başkanvekili Zafer Koç, CHP’li Ceyhan ve Adana Büyükşehir Belediyesini topa tuttu.

Ceyhanlı hemşerilerinin yol, imar ve çöp sorunundan bezdiğin vurgu yapan AK Parti’li Zafer Koç, iki yıl önce ‘Derman Belediyeciliği’ söylemiyle göreve seçilen CHP’li Ceyhan ve Adana Büyükşehir Belediyesi’nin yerine getiremediği hizmetlerden dolayı ‘Derman Değil, Dert Olduklarını’ söyledi.

Adana Büyükşehir Meclis Üyesi ve AK Parti Ceyhan Belediyesi Meclis Grup Başkanvekili Zafer Koç, Ceyhan Express Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Osman Süzer’e ilçenin sorunları ve belediyelerin hizmet noktasındaki eksiklikleri hakkında açıklamalarda bulundu.

KOÇ: BELEDİYELER ASLİ GÖREVLERİNİ YAPAMIYOR

Ceyhan ve Adana Büyükşehir Belediyesi’nin ilçe genelinde asli görevlerini yerine getiremediğini söyleyen AK Partili Zafer Koç, ‘‘Belediyelerin birinci asli görevleri arasında yol, su, temizlik gelmektedir. Ne yazık ki ilçemiz Ceyhan’da vatandaşların en mağdur olduğu üç konuyu sorsak belediyelerin asli görevlerinden mağdur olduklarını söylerler. İki yıl önce derman olacaklarını söyleyen CHP’li Ceyhan ve Adana Büyükşehir Belediyesi’nin yerine getiremediği hizmetlerden dolayı vatandaşın sorunlarına derman değil, dert oldular.’’

‘‘YOLLAR ALTI AYDA CINCIK GİBİ OLACAKTI’’

Ceyhan’ın tüm cadde ve sokaklarının neredeyse delik deşik olduğunu dile getiren AK Parti Adana Büyükşehir Meclis Üyesi Zafer Koç, ‘‘Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar seçim öncesi ilçemizde yaptığı mitinglerde Ceyhan’ın yollarını altı ayda cıncık gibi yapacağının sözünü vermişti. Başkan Karalar’ın verdiği sözün üzerinden iki yıl geçmesine rağmen, büyükşehir ekipleri ne asbestli su borularının yenilenmesini tamamlayabildi ne de yollarımız cıncık gibi oldu. Aksine yolların hali daha da perişan oldu.’’ İfadelerini kullandı.

KOÇ: CEYHAN BELEDİYESİ’NİN İŞ BİLMEZLİĞİ

Ceyhan’ın imar sorununun ilçe belediyesinin iş bilmezliği yüzünden çözülemediğini ifade eden AK Parti Ceyhan Belediyesi Meclis Grup Başkanvekili Zafer Koç, ‘‘Cumhur İttifakı meclis üyeleri olarak Ceyhan’ın 1/5000’lik imar planını Adana Büyükşehir Belediye Meclisinde geçtiğimiz aylarda onayladık. İlçemizde sevinçle karşılanan bu oylama aradan geçen zamanda Ceyhan Belediyesi’nin kendi üzerine düşen 1/1000’lik imar planını hala hazırlayamadı. Ceyhan’ın imarının hala açılmamasının sebebi Ceyhan Belediyesi’nin iş bilmezliği yüzünden.’’ dedi.

‘‘CEYHANLILAR ÇEKTİKLERİ ÇİLEYİ UNUTMAZ’’

Ceyhanlıların bu şekilde yönetilmeyi hak etmediğini söyleyen Zafer Koç, ‘‘İki yıl önce Ceyhanlılara verdiğiniz sözlerin Ceyhan ve Adana Büyükşehir Belediyesi olarak hiç birini yerine getiremediniz. İhtiyaç sahibi vatandaşlara halk kart, Ceyhan Nehrini Eskişehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’le birlikte yapacaktınız hepsi boş vaatler olarak kaldı. Ceyhanlılar ne çektikleri yol, su, imar sorununu unutur, ne de ilçenin sorunlarına çözüm üretmeyen bu iki belediye yönetimini. Ceyhan’a yazık ediyorsunuz.’’ dedi.

380 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
GAZETEMİZ
NÖBETÇİ ECZANELER
FİKSTÜR
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam76
Toplam Ziyaret58267