• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yenialternatifgazetesi
www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM


www.ahmetcansever.com

SON HABERLER     SON HABERLER    SON HABERLER      SON HABERLER   SON HABERLER SON HABERLER

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.850328.9659
Euro31.234331.3594
Hava Durumu

Söke Ticaret Borsası Ve Ceyhan Ticaret Borsası Kardeş Borsa Protokolü İmzalandı

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ferruh ARSLAN, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Emrah EKER, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail ALTINIŞIK, Meclis Başkan Yardımcısı İbrahim Melih ÇETİN, Meclis Katip Üy

Söke Ticaret Borsası Ve Ceyhan Ticaret  Borsası Kardeş Borsa Protokolü İmzalandı

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ferruh ARSLAN, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Emrah EKER, Yönetim Kurulu Üyesi  İsmail ALTINIŞIK, Meclis Başkan Yardımcısı İbrahim Melih ÇETİN, Meclis Katip Üyesi  Ömer KURT, Meclis Üyeleri  M.Emin YALÇINKAYA, Yücel  KOÇ ve Genel  Sekreter Yeliz AYDAR  kardeş borsa olan Söke  Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette Ceyhan Ticaret Borsası Heyetini; Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nejat SAĞEL, Meclis Başkanı Ali ÖZDERİCİOĞLU, Meclis Üyesi Mustafa TOYRAN ve Genel Sekreter Hülya Erman AYDOĞAN karşıladı.

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR, Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nejat SAĞEL tarafından “Kardeş Borsa Protokolu” imzalandı. İmzalanan protokolle tarım, ticaret ve borsacılık alanlarında müşterek projeler gerçekleştirilmesi sağlanacaktır.

Kardeş Borsa Protokolünde konuşan Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR: “Söke  Ticaret Borsası ile  karşılıklı iletişimi güçlendirmek, hizmet standardı ve kalitesinin artmasını sağlamak amacıyla bir araya geldik. Protokol ile iki borsanın üyeleri ve girişimcilerin bir araya gelmesi teşvik edilecektir. Yeni teknoloji, yeni metotlarla yenilikçi düşüncelerin paylaşımına gidilecek. Her iki borsa girişimci organizasyonlara, ticari birliklere, kendi bölgelerinde iş ilişkilerini geliştirmek ve potansiyel ticari partner bulmak için endüstriyel ve teknik işbirliği konularında birbirlerine yardım yapacak, destek olacaklar. Borsa üyeleri arasındaki her türlü anlaşmazlıklarda arabulucu bir rol oynayarak müzakere edip, uzlaştırıcı bir tutum sergilenecektir” dedi.

Ardından Borsamızın  planlan projesi olan Pamuk Lisanslı Deposu hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

145 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
GAZETEMİZ
NÖBETÇİ ECZANELER
FİKSTÜR
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam41
Toplam Ziyaret65798